Hakkımızda

2014 Yılında İstanbul'da kurulmuş olan Maestro Bilgi Sistemleri Ltd Şti altında faaliyet gösteren Maestro Danışmanlık, her ölçek, sektör ve lokasyondaki müşterilerine, kıdemli danışmanları aracılığı ile danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmaktadır.

Bize göre etkili bir yönetimin 3 temel unsuru bulunmaktadır. Süreç Yönetimi, Kurumsal Performans Yönetimi ve İnsan Kaynakları Yönetimi. Maestro Danışmanlık bu üç temel alanda sunduğu yönetim danışmanlığı hizmetleri ile firmalara, iyi yaptıkları şeyleri pekiştirme, gözden kaçırdıkları ve geliştirilebilir şeyleri gözler önüne serme ve düzeltme fırsatı sunmaktadır.

Firmalar zaman zaman satışa, yeni müşteri edinimine, finansal sonuçlara odaklanabilmekte ancak bu esnada iç gereksinimleri ve insan faktörünü göz ardı edebilmektedir. Sürdürülebilir bir başarı ancak var olan yapının sürekli ve çok boyutlu olarak sorgulanması, gelişime teşvik edilmesi, çevreye ve teknolojiye uyumlandırılması ve yeni fırsatları kaçırmayacak bir ortam ortaya koyması ile mümkün olur.

Maestro Danışmanlık butik hizmet sunan ve dinamizmi yüksek bir ekip ile size mesleki körlük hatasına düşmeden ve kopyala yapıştır çözümler önermeden, ihtiyacı doğru anlama, birlikte geliştirme ve sürdürülebilir bir model ortaya koymayı teklif eder. Teknolojik çözüm alternatifleri sürekli değişir, gelişir ve bugün uyguladığınız bir çözüm bir sonraki gün rakiplerinin gerisinde kalmaya mahkumdur. Bu nedenle tek bir çözüm önermez, size en uygun ne ise onu sizlerle birlikte belirler.